Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaĮmonės kodas: 111962021
El. paštas: ugm@vpgt.ltTelefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804

Naujienos

2015-11-24

Šių metų lapkričio 24-26 dienomis Ugniagesių gelbėtojų specialaus fizinio–profesinio parengimo komplekse su baseinu narams mokyti vyksta Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų, vykdančių narų funkcijas, atestacija.

2015-11-19

Ugniagesių gelbėtojų mokykla, bendradarbiaudama su JAV Pensilvanijos valstijos ekstremaliųjų situacijų valdymo agentūra, pagal patvirtintą Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ir JAV agentūros 2015 m. dvišalio susitarimo planą, 2015 m. lapkričio 17–19 d. organizuoja Nardymo medicinos specialistų kursus (angl. Diving Medicine Course), kuriuos veda nardymo medicinos specialistas iš JAV Karinio jūrų laivyno nardymo ir gelbėjimo mokymo centro Dr. Timothy P. Bruce.

2015-11-17

Šių metų lapkričio 16 ir 23 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Narų ir fizinio parengimo skyriaus specialistai ugniagesių gelbėtojų specialaus fizinio–profesinio parengimo komplekse su baseinu narams mokyti organizuoja Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokyklos kursantams praktinius mokymus susijusi su gelbėjimo darbais vandenyje bei tobulino jų plaukimo įgūdžius.

2015-11-16

Su giliu liūdesiu pranešame, kad lapkričio 14-ąją nustojo plakti Ugniagesių gelbėtojų mokyklos UG-15/13 grupės kursanto Mariaus Mulevičiaus širdis. Marius Mulevičius gimė 1995 m. vasario 8 d. Šakių rajono Išdagų kaime. 2014 m. baigė VšĮ Kauno mechanikos mokyklą, o nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. pradėjo mokytis Ugniagesių gelbėtojų mokykloje. Čia jis nesunkiai įsiliejo į būsimų ugniagesių gelbėtojų gretas, buvo mėgstamas ir gerbiamas kolegų ir dėstytojų, buvo geros fizinės formos. Dar besimokydamas mokykloje yra tapęs moksleivių bėgimo rajoninėse varžybose daugkartiniu prizininku. Nuoširdžiai užjaučiame Mariaus šeimą, artimuosius ir draugus šią sunkią netekties valandą.

2015-11-16

Lapkričio 13 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyko 2015 metų Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narų varžybos. Į jas iš visos respublikos atvyko 30 geriausių narų. Iš viso dalyvavo 10 komandų iš 9 apskričių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų (išskyrus Tauragės APGV) ir Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos. Komandas sudarė trys narai ir komandos vadovas. Po kelių valandų įtemptų rungtynių paaiškėjo, kad šiemet, kaip ir pernai, stipriausia buvo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – APGV) komanda, rungtynių trasą įveikę per 03:02.33 min.

2015-11-13

Šių metų lapkričio 9 – 13 d. vykdomas kursantų mobilumo projektas, kurio metu keturi Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai viešėjo Pasieniečių mokykloje, o keturi Pasieniečių mokyklos kursantai - Ugniagesių gelbėtojų mokykloje. Viešnagės metu būsimi pasieniečiai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija bei technika ir įranga, kurią ugniagesiai naudoja kasdieniniame savo darbe. Kartu su būsimais ugniagesiais gelbėtojais dalyvavo teoriniuose bei praktiniuose užsiėmimuose. Paskutiniąją dieną Pasieniečių mokyklos kursantai aplankė Bendrąjį pagalbos centrą ir susipažino su jo veikla. To pačio vizito metu jie lankėsi ir Vilniaus APGV 6 komandoje.

2015-11-11

Šių metų lapkričio 10 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje įteikti pirminio profesinio mokymo baigimo dokumentai 12-ai ugniagesių gelbėtojų grupei. Diplomus gavo 34 kursantai, kurie sėkmingai išlaikė egzaminus ir įgijo ugniagesio gelbėtojo kvalifikaciją. Būsimus ugniagesius gelbėtojus mokslų baigimo proga sveikino ir baigimo diplomus įteikė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininko pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Nerijus Statkus.

2015-11-10

2015 m. lapkričio 4–5 d. Rumunijoje, Bukarešto mieste, vyko Europos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų koledžų asociacijos (EFSCA) valdybos narių susitikimas, kuriame, be Ugniagesių gelbėtojų mokyklos atstovų, dalyvavo EFSCA prezidentas Wim Beckmann (Nyderlandai), asociacijos sekretorė Iveta Vorza (Latvija) ir iždininkas Vojtech Vranay (Čekija), taip pat pirmininkaujančios šalies atstovai “Alexandru Ioan Cuza“ policijos akademijos rektorius Gheorge Popa, prorektorius Ion Busuioc, Ugniagesių fakulteto dekanas Florin Neacsa bei Tarptautinių ryšių skyriaus koordinatorius ir akademijos lektorius Ionel-Alin Mocioi (Rumunija) ir 2016 metais pirmininkausiančios šalies Berlyno priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo akademijos direktorius Harald Herweg (Vokietija). Susitikimo metu buvo aptarti esminiai 2016 m. EFSCA kasmetinės konferencijos ir Generalinės asamblėjos organizavimo klausimai: renginio programa, data, vieta, pranešimų skaičius, konferencijos tema, darbo grupių organizavimas, finansiniai klausimai, asociacijos svetainės naudojimosi problemos, kito valdybos susitikimo data bei kiti klausimai, susiję su asociacijos veiklomis.

2015-11-10

Šių metų lapkričio 9 – 20 dienomis vyksta VPGT skyrininkų kvalifikacijos tobulinimo kursai. Kursuose dalyvauja 24 pareigūnai. Į kursus atvyko pareigūnai iš Vilniaus, Utenos, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, Kauno, Panevėžio, Telšių, Klaipėdos apskričių gelbėjimo valdybų bei objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos. Kursų dalyviai susipažins su naujausia gaisrine ir gelbėjimo įranga, tobulins įgūdžius gaisrų gesinime, autoįvykių, cheminių ir radiacinių įvykių likvidavime bei spręs taktinius stalo žaidimus. Taip pat kursų metu paskaitas skaitys bei praves praktinius užsiėmimus atstovai iš UAB “Tokvila” ir UAB “Raitas”. Didžiausio Japonijos automobilių gamintojo TOYOTA atstovybės Lietuvoje UAB “Tokvila” darbuotojas supažindins su gelbėjimo darbų atlikimo bei gaisrų gesinimo ypatumais hibridiniuose (varomuose benzinu ir elektra) automobiliuose. Kito Japonijos automobilių gamintojo NISSAN atstovas taip pat supažindins su gelbėjimo darbų atlikimo bei gaisrų gesinimo ypatumais elektriniuose (varomuose tik elektra) automobiliuose. Kursų trukmė – 80 val.

2015-11-09

Šių metų lapkričio 6 d. Kaune vyko Lietuvos Respublikos policijos dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo policijos įstaigų ir kitų vidaus reikalų sistemos padalinių darbuotojai bei kursantai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos atstovavo penki imtininkai, iš jų vienas Mokyklos pareigūnas ir du kursantai.

Ugniagesių gelbėtojų mokykla. Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaEl. paštas: ugm@vpgt.lt
Telefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804 Įmonės kodas: 111962021