Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaĮmonės kodas: 111962021
El. paštas: ugm@vpgt.ltTelefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804

Naujienos

2017-07-20

Šių metų liepos 20 d. specialaus fizinio parengimo sporto komplekse vyko Mokyklos kursantų plaukimo varžybos. Dvidešimt dalyvių susirungė penkiose rungtyse: 50 m ir 100 m plaukimo laisvu stiliumi; 50 m ir 100 m plaukimo krūtine ir 50 m plaukimo nugara.

2017-07-12

Šių metų liepos 11 d. ir 18 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje lankosi apie 200 Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos šaulių sąjungos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Viešojo saugumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos darbuotojų vaikų.

2017-07-10

Šių metų liepos 10 d. prasidėjo valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų 35 val. trukmės mokymai pagal Gelbėjimo darbų organizavimo aukštyje, gylyje vadovo kvalifikacijos tobulinimo programą. Mokymuose dalyvauja 8 valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie pagal pareigybę gali būti pirmojo, antrojo arba trečiojo operacinio vadovavimo lygmens vadovais. Jie atvyko iš Vilniaus ir Tauragės apskričių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų taip pat iš Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir iš Ugniagesių gelbėtojų mokyklos. Kursų metu 4 val. skirtos teoriniam mokymui, o 31 val. praktiniam mokymui. Didžiąją dalį mokymų pareigūnai atliks praktines užduotis susijusias su gelbėjimo darbų aukštyje bei gylyje atlikimu, pasinaudojant įranga, esančia automobilinėje cisternoje.

2017-07-10

Šių metų liepos 10 - 14 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos ekspertų delegacija išvyko į Moldovos Respubliką. Čia, pagal Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo projektą „Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos gelbėjimo pajėgumų stiprinimas“, mokys Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos Mokymo centro darbuotojus rengti modulinę ugniagesio gelbėtojo mokymo programą.

2017-07-04

Šių metų liepos 4 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos (toliau – UGM) ugniagesių gelbėtojų specialaus fizinio-profesinio parengimo komplekso su baseinu narams mokyti universalioje salėje “Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo proga” įvyko krepšinio (3x3) turnyras. Jame dalyvavo UGM kursantų, UGM įvadinio mokymo ir Gaisrinių tyrimų centro darbuotojų komandos. Po atkaklios kovos prizinę pirmąją vietą iškovojo UGM įvadinės grupės kursantų komanda „Aukštaitija“. Jie buvo apdovanoti atminimo taure, medaliais ir krepšinio kamuoliu.

2017-06-30

Įgyvendinant Lietuvos policijos mokyklos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pasieniečių mokyklos, Muitinės mokymo centro ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos bendradarbiavimo ir susitikimų 2017 metų planą, šių metų birželio 29 d. šešiolika Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai, besimokantys pagal ugniagesio gelbėtojo modulinę profesinio mokymo programą lankėsi Muitinės mokymo centre ir Muitinės muziejuje. Vyriausiasis muziejininkas kursantus supažindino su esama muziejuje dokumentine bei kita ekspozicine medžiaga apie Lietuvos muitinės istoriją. Muitinės mokymo centro kinologai dalinosi patirtimi, kaip dresuojami šunys, kaip apmokomi būsimieji kinologai.

2017-06-26

2017 m birželio 26 d. – liepos 7 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Narų ir fizinio parengimo skyriuje vyksta mokymai pagal Plaukiko-gelbėtojo mokymo programą. Mokymų dalyviai išklausys 16 val. teorinių paskaitų ir dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose, kurių trukmė 50 val. Sėkmingai baigę mokymus, gebės gelbėti žmones nuo vandens paviršiaus ir nuskendusius iki 6 m gylio, mokės išsilaisvinimo būdus nuo skęstančiojo sugriebimų, bus supažindidinti su transportavimo būdais be pagalbinių priemonių ir su jomis, tai pat su taisyklingomis ir saugiomis individualia ir grupine, išnešimo į krantą technikomis bei su gelbėjimo priemonių panaudojimo galimybėmis ir jų tobulėjimu. Klausytojai bus supažindinami su pagalbinėmis priemonėmis, kurios gali būti jiems naudingos gelbstint žmogų ir jų panaudojimu, sužinos apie turimos įrangos eksploataciją ir jos priežiūrą, išmoks suteikti pirmąją medicininę pagalbą, atlikti reanimaciją. Bus lavinama jų nėrimo ir skenduolio paieškos technika. Mokymų metu bus siekiama turimų plaukimo įgudžių tobulinimo bei jėgos, greičio ir ištvermės lavinimo esant vandenyje.

2017-06-26

Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga Ugniagesių gelbėtojų mokykloje Praktinio parengimo ir Narų ir fizinio parengimo skyriuose (Vilniaus raj.) organizuoja vaikų vasaros stovyklą „Jaunasis gelbėtojas-2017“. Per penkių dienų stovyklą jaunieji gelbėtojai mokinami naudotis pirminėmis gesinimo priemonėmis, pirmosios medicinos pagalbos ir alpinizmo pagrindų, stiprinama stovyklautojų fizinė būklė leidžiant išbandyti savo jėgas ugniagesybos sporte, įgyti saugaus elgesio vandenyje praktinių įgūdžių. Vaikai turi galimybę dalyvauti konkursuose ir varžybose, susirasti bendraminčių ir smagiai praleisti laiką.

2017-06-23

Šių metų birželio 23 d. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos (toliau – UGM) ugniagesių gelbėtojų specialaus fizinio-profesinio parengimo komplekso su baseinu narams mokyti universalioje salėje įvyko “Joninių proga” stalo teniso turnyras. Jame dalyvavo 15 UGM kursantų ir 1 UGM dėstytojas. Po atkaklios kovos ir be pralaimėjimo prizinę pirmąją vietą iškovojo UGM mokymo skyriaus vyriausiasis specialistas Tomaš Jarmolovič. Prizines vietas užėmę dalyviai buvo apdovanoti atminimo taure ir stalo teniso rinkiniais.

2017-06-22

Šių metų birželio 21 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje lankėsi Nacionalinio kraujo centro darbuotojai. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos pareigūnai ir darbuotojai bei kursantai ir Gaisrinių tyrimų centro darbuotojai neatlygintinai davė kraują. Šis kilnus poelgis sergantiems žmonėms suteiks galimybę pasveikti ar net išgelbės jų gyvybes. Kiekvienas kraujo donoras gavo atminimo dovanėles, o davusieji pirmąjį kartą gavo pažymėjimus liudijančius apie šios kilnios veiklos pirmąjį žingsnį.

Ugniagesių gelbėtojų mokykla. Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaEl. paštas: ugm@vpgt.lt
Telefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804 Įmonės kodas: 111962021