Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaĮmonės kodas: 111962021
El. paštas: ugm@vpgt.ltTelefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804

Priėmimo tvarka

TAPK UGNIAGESIU GELBĖTOJU!

Jei esi nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos ir tinkamo bendro fizinio pasirengimo Lietuvos Respublikos pilietis, turintis ne daugiau kaip 50 metų, ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir mokantis lietuvių kalbą – stok į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą ir tapk ugniagesiu gelbėtoju.

Ugniagesių gelbėtojų profesinis mokymas trunka 38 savaites. Mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d. ir kovo 1 d. Įstoję mokytis asmenys, pasirašo stojimo į vidaus tarnybą sutartį. Visi sėkmingai baigę mokslus įdarbinami valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose.

Didžiąją dalį mokymų būsimųjų ugniagesių gelbėtojų parengime sudaro praktinis mokymas, todėl visas mokymo procesas vykdomas Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriuje Miško g. 7, Valčiūnuose, Juodšilių sen., Vilniaus r. Čia sudarytos geros gyvenimo ir teorinio bei praktinio mokymosi sąlygos.

Asmenys, besimokantys Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, nemokamai aprūpinami bendrabučiu, uniformine, specialiąja ir sportine apranga, reikalinga teorinių ir praktinių mokymų metu.

Besimokantiems Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka skiriama stipendija. Minimali stipendija yra 126,50 Eur, maksimali – 196,84 Eur. Stipendijos dydis priklauso nuo mokymosi rezultatų.

Susidomėjai?

Kreipkis į artimiausią Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos pavaldžią įstaigą ir pateik dokumentus siuntimui į Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vykdomą atranką gauti:

  1. prašymą dėl siuntimo į vidaus į vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigą išdavimo;
  2. asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus (Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė);
  3. asmens išsilavinimą patvirtinantį dokumentą (galima pateikti iki patikrinimų pabaigos);
  4. užpildytą anketą (gyvenimo aprašymą);
  5. sutikimą būti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose.

Prašymo dėl siuntimo į vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigą išdavimo ir būtinų dokumentų pateikimo terminai:

       norintiems mokytis nuo rugsėjo 1 d. kreipimosi laikas nuo balandžio 3 d. iki birželio 15 d.

       norintiems mokytis nuo kovo 1 d. kreipimosi laikas nuo spalio 1 d. iki gruodžio 14 d.  


Renginių metu galėsite susitikti su Ugniagesių gelbėtojų mokyklos vadovybe, dėstytojais ir kursantais. Mokyklos bendruomenė atsakys į Jums rūpimus klausimus dėl atrankų vykdymo, siuntimų dalyvauti atrankoje išdavimo, įsidarbinimo ugniagesiu gelbėtoju valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Turėsite galimybę pamatyti ugniagesių gelbėtojų teorinio ir praktinio mokymo sąlygas, mokymo priemones, o norintys ir jas išmėginti.

Jei turi klausimų rašyk ugm@vpgt.lt arba skambink mob. tel. 8687 92114. 

Nuotraukas iš vykusių kursų  žiūrėkite mūsų interneto svetainės skyrelio „Nuotraukų galerija“ rubrikoje Ugniagesiai gelbėtojai.

Informacija apie priimtus mokytis asmenis skelbiama interneto svetainės skyrelyje "Naujienos".

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-08

Ugniagesių gelbėtojų mokykla. Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Adresas: R. Jankausko 2, LT-04310 Vilnius, LietuvaEl. paštas: ugm@vpgt.lt
Telefonas: +370 5 240 2802 Faksas: +370 5 240 2804 Įmonės kodas: 111962021